Payfast Donation Block (1.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Amount
da: Beløb

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Donate
da: Donér

en: Changed
da: Ændret
