Payfast Donation Block (1.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Email address
id: Alamat email

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Amount
id: Jumlah

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
