Payfast Donation Block (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Amount
is: Upphæð

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn
