Payfast Donation Block (1.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Amount
lv: Summa

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
