Payfast Donation Block (1.0.1) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Email address
no: E-postadresse

en: Edit
no: Rediger

en: View
no: Vis

en: Email
no: E-post

en: Created
no: Opprettet

en: Amount
no: Beløp

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Authored on
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret
