Payfast Donation Block (1.0.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Amount
pt: Valor

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado

en: Payment status
pt: Estado do pagamento

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante
