Payfast Donation Block (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Amount
tr: Miktar

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Donate
tr: Bağış

en: Changed
tr: Değişti
