Payfast Donation Block (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Authored on
af: Geskep op
