Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
