Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
