Payfast Donation Block (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Email address
be: Email адрас

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:
