Payfast Donation Block (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
