Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Amount
ca: Import

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Donate
ca: Fer donació

en: Changed
ca: Canviat
