Payfast Donation Block (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Amount
el: Ποσό

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
