Payfast Donation Block (1.0.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
