Payfast Donation Block (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann
