Payfast Donation Block (1.0.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Amount
fr: Montant

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Donate
fr: Faire un don

en: Changed
fr: Modifié

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API
