Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Donate
ga: Deonaigh
