Payfast Donation Block (1.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Amount
gl: Cantidade

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
