Payfast Donation Block (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Amount
he: כמות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Donate
he: לתרום

en: Changed
he: השתנה
