Payfast Donation Block (1.0.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Amount
hu: Összeg

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Payment status
hu: Fizetés állapota

en: Other Settings
hu: Egyéb beállítások

en: User's first name.
hu: A felhasználó keresztneve.

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító
