Payfast Donation Block (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
