Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Amount
ja: 量

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Donate
ja: 寄付

en: Changed
ja: 変更済

en: Merchant ID
ja: マーチャントID
