Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა
