Payfast Donation Block (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
