Payfast Donation Block (1.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Other Settings
kn: ಇತರೆ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
