Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
