Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
