Payfast Donation Block (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
