Payfast Donation Block (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
