Payfast Donation Block (1.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Amount
nl: Bedrag

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Payment status
nl: Betaalstatus

en: Other Settings
nl: Overige instellingen

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
