Payfast Donation Block (1.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Amount
oc: Montant

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
