Payfast Donation Block (1.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
