Payfast Donation Block (1.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Amount
pl: Ilość

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Donate
pl: Darowizna

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy
