Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک
