Payfast Donation Block (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Email address
ro: Adresă email

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Amount
ro: Suma

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat
