Payfast Donation Block (1.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Amount
ru: Сумма

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Authored on
ru: Создан в

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: Changed
ru: Изменение

en: Payment status
ru: Состояние оплаты

en: User's first name.
ru: Имя пользователя.

en: User's last name.
ru: Фамилия пользователя.

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID
