Payfast Donation Block (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Amount
sk: Množstvo

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: API Settings
sk: Nastavenia API
