Payfast Donation Block (1.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Email address
sv: E-postadress

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Amount
sv: Belopp

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: API Settings
sv: API-inställningar
