Payfast Donation Block (1.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Amount
uk: Величина

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Authored on
uk: Створено

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Changed
uk: Змінено

en: Payment status
uk: Стан оплати

en: Other Settings
uk: Інші параметри

en: User's first name.
uk: Ім'я користувача.

en: User's last name.
uk: Прізвище користувача.

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор
