Payment (8.x-2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Basic
hy: Տարրական

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը
