Payment (8.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Payer
sk: Platca

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Message text
sk: Text správy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Amount
sk: Množstvo

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Basic
sk: Základné

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Changed
sk: Zmenené

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Line item
sk: Položka

en: Payment type
sk: Typ platby

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Capture payment
sk: Zachytiť platbu

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Payment method type
sk: Typ platobnej metódy

en: Edit %label
sk: Upraviť %label

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Refund payment
sk: Vrátenie peňazí

en: Duplicate %label
sk: Duplikovať %label
