Payment (8.x-2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Field name
sr: Назив поља

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Changed
sr: Промењен

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Payment methods
sr: Средства плаћања

en: Bundle
sr: Пакет

en: Date and time
sr: Датум и време

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
