Payment (8.x-2.0-rc2) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
