Payment (8.x-2.0-rc3) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Field name
be: Назва поля

en: Owner
be: Уладальнік

en: Configuration
be: Налады

en: Basic
be: Асноўны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Apply
be: Ужыць

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Bundle
be: Набор

en: Date and time
be: Дата і час

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: Edit %label
be: Рэдагаваць %label
