Payment (8.x-2.0-rc3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Basic
de: Allgemein
