Payment (8.x-2.0-rc3) - en to hu translation catalogue (80 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Payer
hu: Fizető

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Delete configuration
hu: Beállítások törlése

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Update status
hu: Frissítési állapot

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Field name
hu: Mező neve

en: Amount
hu: Összeg

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Basic
hu: Alap

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Pay
hu: Fizet

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: %label has been deleted.
hu: %label törlése megtörtént.

en: Current status
hu: Jelenlegi állapot

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Changed
hu: Módosítva

en: Payment status
hu: Fizetés állapota

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Complete
hu: Kész

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Destination URL
hu: Cél webcím

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: Line items
hu: Tételek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Owner ID
hu: Tulajdonosazonosító

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Edit configuration
hu: Beállítások szerkesztése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Line item
hu: Tétel

en: Payment type
hu: Fizetési típus

en: Payment form
hu: Fizetési űrlap

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Manage form display
hu: Űrlap megjelenítésének beállítása

en: No payment required
hu: Fizetés nem szükséges

en: Edit %label
hu: %label szerkesztése

en: Plugin configuration
hu: Bővítmény konfiguráció

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító
