Payment (8.x-2.0-rc4) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Payer
af: Betaler

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Update status
af: Opdateer status

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
