Payment (8.x-2.0-rc4) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Basic
az: Əsas

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Bundle
az: Paket

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
