Payment (8.x-2.0-rc4) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
